E veshur në të zeza, ‘bomba’ nxjerr gjoksin shpërthyes (Foto)

Ajo ka bërë emër me modelimin për reklama të ndryshme dhe me paraqitjet e saj në shou në televizione.

Dhe, derisa ajo ishte në rrugën e saj për në Liverpool të mërkurën, për të realizuar një fotosesion, Chloe Khan tregoi asetet e saj trupore me rroba ë ngushta, përcjell Bota sot.

Duke arritur me Range Rover e saj të bardhë, ajo u sigurua që të tregojë mjaft nga lëkura e saj.

26 vjeçarja dukej mjaft seksi, e veshur krejtësisht në të zeza, derisa ekspozoi të pasmet dhe gjoksin e saj bombastik, për të cilin dhe njihet./BS/

Image

Be the first to comment

Leave a Reply