Nusja e Kardashianëve shfaqet bionde, tregon format bombastike

Nëna e vajzës Dream Kardashian dukej më e vjetër se sa në fakt është
Blac Chyna e ka quajtur veten të ‘bukur’, në një foto që ka publikuar në Instagram, ku shfaqet me parukë të bardhë.

Dhe, derisa e fejuara e Rob Kardashian dukej vërtetë joshëse, duket se paruka nuk ishte e përshtatshme për të, përcjell Bota sot.

Nëna e vajzës Dream Kardashian dukej më e vjetër se sa në fakt është dhe duket se ishte inspiruar nga Meryl Streep, editorja e revistës The Devil Wears Prada.

Megjithatë, 28 vjeçarja dukej mjaft seksi, derisa tregoi format bombastike në rroba të ngushta./BS/

Be the first to comment

Leave a Reply