Fejohet Enca!!

Enca Haxhia nuk heziton që të provokojë, këtë tashmë e dinë të gjithë.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto në Instagram ku shihet se ka paraqitur një figurë (Unazë),

Çfarë ka dashur të tregoj Enca përmes kësaj figure ende nuk dihet.

Edhe pse dyshohet se është në lidhje, këngëtarja nuk e ka bërë të ditur se kush është i dashuri i saj dhe në foto që është publikuar shihet bukuroshja por nuk duket se ka diçka të pazakontë.

Be the first to comment

Leave a Reply