Teutën e “çon” në qiellin e shtatë Shën Valentini (Foto)

Aktorja Teuta Krasniqi, si duket kohën e fundit po ka kohë më pak për familjen e saj, pasi që është e angazhuar rreth projekteve të saj

E, kjo po i pengon që t’i festoj edhe festat, sidomos këtë të sotmen pra 14 shkurtin apo siç njihet ndryshe Shën Valentini.

Në një foto që Teuta e ka nda me ndjekësit e saj në instagram, shihet se është e rrethuar me bijat e saj Tarën dhe Kaian dhe me burrin e saj Adonis Morinën, shkruan Kosovarja.

Ndërsa aktorja në fjalë, kësaj fotografie ia bashkon edhe shkrimin:”

Pas nje dite me shuuume pune, kur te pret familja me kaq dashni krejt zemra mal ju jeni krejt jeta jem, bota jem, ju dua pa kufi”. Që lent ë kuptojmë se ajo ditën e dashurisë e ka lënë nga mungesa e kohës që ta festoj në darkë.

Më poshtë mund ta shihni se si duken Teuta dhe familja e saj të rrethuar me dashuri dhe çokollata.

Be the first to comment

Leave a Reply