Publikohet foto e Stresit me të dashurën në vaskë!

Frymës së Shën Valentinit nuk kishte se si t’i shpëtonte as Stresi.

Reperi ka postuar një foto në vaskë ku duket edhe këmba e një vajze, të dashurës së tij, duke festuar dhe konsumuar Prosecco, një atmosfere romantike kjo për çiftin që nuk dihet se sa kohë kanë bashkë.

Identiteti i vajzës mbetet mister për momentin, por reperi i cili prej kohësh ishte single më në fund ja ka rrëmbyer zemrën dikush.

 

Be the first to comment

Leave a Reply