Zbulohet i dashuri i Aurela Hoxhës, ai e detyroi të mos flasë

Modelja Aurela Hoxha ka pohuar se në jetën e saj tashmë është dikush që i ka rrëmbyer zemrën.

Po kush është i dashuri i modeles?

Edhe pse Aurela ka bërë të pamundurën që ta mbajë të fshehtë, thashethemet tregojnë se bëhet fjalë për një djalosh nga Tirana, i cili ka biznese në Prishtinë dhe në Tiranë, shkruan Xing.al.

Takimet e tyre janë të shpeshta, por gjithmonë në fshehtësi, pasi siç thuhet, biznesmeni nuk dëshiron që të bëhet personazh publik, ndaj edhe e ka detyruar Aurelën të hesht për këtë marrëdhënie.

Be the first to comment

Leave a Reply