Ja çfarë dhurate i bëri Shkumbini gruas së tij Mimozës për 14 shkurt (Video)

Të dielën që e lamë pas, në një emision televiziv në RTV 21 ishin të ftuar këngëtarët e dashur për publikun Mimoza Mustafa dhe Shkumbin Kryeziu, shkruan Kosovarja.

Gjatë rrjedhës së emisionit në fjalë, u shpërndanë dhurata edhe nga moderatorja Blerona Zeqiri, ku më pas e kishin përgatitur një surprizë për këngëtaren Mimoza Mustafa, Blerona dhe Shkumbini. E dhurata që do ta shihni në videon e më poshtme ishte një komplet për femra, zingjir për qafë dhe për dorë. Gjatë bisedës së tyre në këtë emision kuptuam se Mimoza është ajo që bën më së shumti dhurata në familje, por që kësaj radhe ishte Shkumbini ai i cili e surprizoi këngëtaren tonë të dashur.

Momentin e surprizës së kësaj dhurate që ia dhuron Shkumbini Mimozës mund ta shihni nga minuta e 27.30 sec.

Be the first to comment

Leave a Reply