Djema, ‘bomba’ britanike është tashmë beqare

Ata dukeshin sikur ishin çifti perfekt.

Por, Chloe Khan ka dëshmuar se ajo dhe Ashley Cain nuk janë më për njëri tjetrin, derisa ajo ka treguar të dielën se dyshja tashmë i kanë ndarë rrugët, përcjell Bota sot.

Bukuroshja e Celebrity Big Brother e ka komentuar ndarjen me 991 mijë ndjekësit e saj në Instagram, përmes një video ku shfaqet me një fashë në hundë.

26 vjeçarja ndryshe njihet si ‘bomba’ britanike, për shkak të formave tejet seksi trupore, sidomos gjoksit bombastik./BS/

Image

Be the first to comment

Leave a Reply