Formacionet zyrtare: Sutton United – Arsenal (Foto)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Sutton Unitedit dhe Arsenalit

Sutton United – Arsenal do të përballen në “Gander Green Lane” duke filluar nga ora 20:55.

Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të FA Cup dhe fituesi i këtij dueli do të përballet në çerekfinale me Lincoln City, skuadër kjo që eliminoi Burnleyn dhe theu rekord 103 vjeçar.

 

(Kosova Sot)

Arsenal:

Be the first to comment

Leave a Reply