Ronaldo dhe Angelina Jolie bëhen bashkë?

Sipas raporteve të fundit në rrjetet sociale, Cristiano Ronaldo ka vendosur të luaj së bashku me aktoren e njohur, Anelgina Jolie në një dramë të re televizive.

Thashethemet pohojnë se ylli i Real Madridit ka nënshkruar një marrëveshje për një dramë televizive për refugjatët sirianë.

Megjithatë duket se ka një problem. Gazeta spanjolle “AS” është munduar të kontaktoj me të afrimit e Cristiano Ronaldos të cilët tregojnë se kjo është thjeshtë një spekulim.

“Lajmi është i rremë”, kanë thënë të afrimit e yllit portugez.

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply