Modelja kosovare që pozon nudo e ka shoqe maturanten më të bukur me shami (Foto)

A ju kujtohet Sara Ajvazi, maturantja e mbuluar që u shpall si më e bukura e gjeneratës?

Në maturën e saj u shpall si vajza më e bukur dhe fotot e saj bënë xhiro nëpër rrjete sociale, ku i magjepsi të gjithë me bukurinë e saj.

Edhe pse e mbuluar, Sara Ajvazi arriti të shpallej njëra ndër femrat më të bukura të maturës 2016

Ajvazi duket se ndan miqësi me dikë që është e kundërta e saj, me Besa Istrefin modelen kosovare që pozon nudo.

Kjo është dëshmia që Besa dhe Sara janë mike, shkruan „Kosovarja“

Be the first to comment

Leave a Reply