Publikohet video ku bëhet shaka me Encën dhe Noizyn (Video)

Që në natën e parë ‘Your Face Sounds Familiar’ mori vëmendjen e publikut shqiptarë për shkak të një shfaqje.

Fjala është për interpretimin e Noizyt dhe Encës, që në fakt ishin Marjana & Xumi në rolin e dyshës së njohur, shkruan lajmi.net

E ndërsa tani në Youtube  ka dalur edhe përformanca e mbrëmshme, shumë qesharake.

Për gjithë ju që e keni humbur, ndiqeni videon më poshtë:

Be the first to comment

Leave a Reply