Barcelona ka gjetur ‘Messin e ri’, shikojeni çfarë talenti i madh (Video)

Barcelona mundi Borussia Dortmundin me rezultatin e thellë 4 me 1, në ndeshjen e të rinjve për Ligën e Kampionëve.

Në këtë sfidë spikati talenti, Mbolua, pasi shënoi një gol “alla Messi”, duke dribluar disa kundërshtar dhe më pas e dërgon topin në rrjetë.

Goli spektakolar i 17-vjeçarit po bën bujë në mediat sportive sid eh në rrjetet sociale.

Mesa duket katalanasit e kanë gjetur pasardhësin e Leo’s.

Be the first to comment

Leave a Reply