Ditë të dhimbshme për Afërdita Dreshajn, humb një anëtar të familjes

Afërdita Dreshaj  ka humbur një njëri shumë të afërt. Bëhet fjalë për gjyshin e këngëtares, i cili ka ndërruar jetë pak ditë më parë.

Ja ku e shohim në këtë foto të hershme Afërditën veshur me kostumin popullor teksa qëndron e buzëqeshur krah tij.

Këngëtarja prej ditësh tashmë, nuk ka publikuar asgjë në rrjetet sociale dhe po e kalon gjithë këtë situatë mbyllur në vetvete./BS/

Be the first to comment

Leave a Reply