Yjet që shkëlqyen në “Brit Awards 2017”

Eventi i përvitshëm i “Brit Awards 2017” u zhvillua këtë vit në Britani. Të pranishëm ishin këngëtarët më të famshëm të Hollivudit përfshirë dhe këngëtaren Rita Ora. Të shumtë ishin ata që shkëlqyen në këtë event.

Rita Ora, Katy Perry dhe Ellie Goulding mahitën me veshjet  e tyre ekstravagante të gjithë të pranishmit.

Si përherë dhe këtë vit interesi ishte i lartë.
BotaSot!

Image
Image

Be the first to comment

Leave a Reply