A është në lidhje dashurie Jana e serialit ‘O sa mirë’? (Video)

Olta Daku, është njëra ndër aktoret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur për jetën dhe karrierën e saj si aktore.

Ndër të tjera ajo ka treguar se a është në lidhje dashurie.

Për ta kuptuar këtë shikojeni videon:

Be the first to comment

Leave a Reply