Barcelona po merr “hakun” e Figos, këtë futbollist do ta marrë nga Reali

Barcelona janë duke shpresuar për të marrë Iscon nga Real Madrid në vitin 2018 duke u përpjekur për ta bindur atë për të mos për të zgjatur kontratën e tij në kryeqytetin spanjoll.

Mesfushori është duke negociuar një vazhdim të kontratës në Bernabeu, dhe ai ka ende punë për të bindur plotësisht Zinedine Zidane.

Dhe  “Goal”  kupton se Barcelona janë duke shpresuar për të përfituar nga pasiguritë në lidhje me vendin e tij në formacion, duke premtuar për ta bërë atë trashëgimtar të Andres Iniesta në zemër të mesfushës së tyre.

Be the first to comment

Leave a Reply