Aurela Hoxha tregon ‚pozicionin’e saj të preferuar (Foto)

Modelja dhe blogeria e njohur kohët e fundit ka ardhur me ndryshime të mëdha në pamjen e saj.

Pas ndryshimit të modelit dhe ngjyrës së flokëve, Aurela Hoxha ka ndryshuar dhe ngjyrën e syve.

Por ajo që duket se s’ka në plan të ndryshojë është pozicioni i ri i të pozuarit. Pozat e saj të fundit fotografike janë të njëjtat. Çfarë është ky fiksim i ri i Aurelës?/ Gazeta Express/

Be the first to comment

Leave a Reply