Ja si reagoi Shakira kur ishte pjesë e jurisë në ‘The Voice’ dhe kandidatja këndoi këngën e saj (Video)

Këngëtarja Shakira në vitin 2014 ishte pjesë e ‘The Voice’.

Mirëpo, ajo u habit kur dëgjoi se një nga kandidatet kishte filluar ta këndojë hitin e saj ‘Loca

Që në momentin kur dëgjoi instrumentalin, Shakira e kuptoi se është kënga e saj dhe reagimi qe tejet interesant.

E mira në mes ishte që Shakira shtypi butonin për këtë vajzë!/Lajmi.net/

Be the first to comment

Leave a Reply