Formacionet zyrtare: Roma – Napoli

Roma dhe Napoli do të përballen në Olimpico, nga ora 15:00, në kuadër të xhiros së 27-të të Serie A. Trajnerët e të dy skuadrave kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë ndeshje

Roma:

Napoli: 

Be the first to comment

Leave a Reply