‘’Ma degjenerim janë serialat turk se një pjesë ku une e kom qit realitetin’’ (Video)

Mysafiri i radhës në emisionin ‚Mirage‘ ishte reperi Getinjo.

Ai foli shumë gjëra për jetën e tij private, karrierën e klipin e fundit.

Skenat e nxehta në ‘Habibi’ ishin komentuar gjatë por Geti ka diçka për të thënë rreth kësaj, aty ku nuk e lë pa përmendur edhe serialet turke të cilat po ndiqen shumë në vendin tonë. Shkruan lajmi.net

Për t’i kuptuar të gjitha këto dhe shumëçka tjetër të padëgjuar për të mos e humbisni videon në vazhdim:

 

Be the first to comment

Leave a Reply