Atë që se bën Ledri për Dafinën, e bën një person i afërt i tij (Foto)

Këngëtarja Dafina Zeqiri mbrëmë ka publikuar këngën e re.

Kjo këngë e saj gjeti përkrahjen e shumë kolegëve të Dafinës, por jo edhe të reperit Ledri Vula, ish të dashurit të saj.

Ledri nuk e ka bërë asnjë shpërndarje të këngës së Dafinës, ani pse ajo në intervista shpesh ka theksuar se ndonëse u nda me Ledrin atë e ka shok, madje e sheh si vlla!!!!

Mirëpo, atë që se bëri Ledri, e bëri nëna e tij Xheraldina Vula.

Kjo e fundit në Instagram dhe në Facebook ka shpërndarë këngën e Dafinës duke e uruar atë për këtë sukses!/Lajmi.net/

Be the first to comment

Leave a Reply