Shkurte Fejza publikon duetin me Gresën (Video)

Këngëtarja Shkurte Fejza, ka publikuar sot projektin e ri.

“Nëna ime”mban titullin kënga e re e këngëtares Shkurte Fejza të cilën e ka sjellur në duet me vajzën e saj Gresën, transmeton Magazina.al

Kënga është kompozim i Edi Balilit dhe tekst të Hivzi Krasniqit.

Këngëtarja ka treguar se kënga ka ardhur për nderë të festës së gruas-8 marsit.

Be the first to comment

Leave a Reply