Era Istrefi po fluturon me “Redrum”, e kaloi edhe 9-milionëshin (Video)

Se “Redrum”, është bërë super hit gjithandej tashmë nuk ka dyshim.

Projekti më i ri i Era Istrefit po ‘fluturon’ me klikime, shkruan Indeksonline.

Falë vokalit unik dhe punës artistike “Redrum”, po vlerësohet si kënga ‘top’ e këtij viti. Istrefi po mahnitë me talentin e saj, andaj vetëm disa ditë pas lansimit në kanalin Youtube kënga e saj e fundit ka kaluar 9-milionëshin me klikime.

Be the first to comment

Leave a Reply