‘Liverpool është skuadra më e dobët e top gjashtës’

Gary Neville beson se Liverpool është skuadra më e dobët e top gjashtës së Premierligës

Legjenda e Manchester Unitedit, Gary Neville e ka pranuar se lufta ndërmjet gjashtë skuadrave të para do të jetë shumë e fortë.

Ai tha se dy skuadra dhe dy trajnerë do të mbesin jashtë zonës së Ligës së Kampionëve, e në këtë mes beson se Liverpool është skuadra më e dobët.

“Dy trajnerë të mëdhenj dhe dy skuadrat të mëdha do të mbeten jashtë top katërshes. Për momentin të gjitha skuadrat kanë numrin e njëjtë të ndeshjeve, por mendoj se Liverpool është në telashe”, ka thënë Neville për Sky Sports.

“Ndoshta ata janë skuadra më e dobët në disa aspekte.

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply