Tringa Kay këngëtarja që dridh industrinë e muzikës (Foto)

Tringa Kay është hyrje e re në industrinë e muzikës në vend. Një zë dhe pamje që nuk e le askënd indiferent.

Tringa Kay, sapo ka lansuar videoklipin e këngës „I huaj“, një projekt serioz që po e konfirmon talentin dhe pozitën e saj në tregun muzikor vendor.

Videoklipi i këngës me titull „I huaj“, është bërë shumë i klikuar dhe ka marrë notë pozitive nga publiku dhe jo vetëm. Kjo këngë ka arritur ta emocionojë dhe rrënqeth edhe këngëtarin Sabri Fejzullahu, që ka folur me superlativa për të.

Zoti është tregu tejet bujar me Tringen, pasi ajo duket dhe tingëllon perfekt. Me pak fjalë, ajo është ylli i momentit dhe konkurrencë e fortë për të gjitha këngëtaret./Kosovarja/

Be the first to comment

Leave a Reply