Noizy surprizon, bashkëpunon me emrat e njohur në muzikën botërore (Video)

Reperi Noizy ka surprizuar me bashkëpunimin e tij të fundit.

Ai ka bashkëpunuar me reperët e njohur gjermanë. Bëhet fjalë për reperët Zuma dhe Azet.  Reperi prej kohësh ka punuar për këtë projekt dhe ditën e sotme e ka publikuar atë edhe pse vetëm në versionin audio. Shpresojmë që së shpejti të publikohet edhe videoklipi. / Gazeta Express/ 

Be the first to comment

Leave a Reply