Zyrtare: Më 27 mars, Prishtina me 24 orë ujë (Video)

Kryeshefi ekzekutiv i KUR “Prishtina”, Ilir Abdullahu në emisionin “Kontakt” në Tribuna Channel ka thënë se kryeqyteti nga data 27 mars do të furznizohet me 24 orë ujë të pijes

Abdullahu në “Kontakt” ka shtuar se analizat e ujit në fabrika e përuruar sot në Shkabaj, kanë dalë që kanë një cilësi të mirë. Sipas tij, gjatë kësaj jave do të bëhet pastrimi dhe dezenfektimi i gypave.

Be the first to comment

Leave a Reply