Formacionet zyrtare: Athletic Bilbao – Real Madrid

Athletic Bilbao dhe Real Madrid do të përballen sot, nga ora 16:15, në kuadër të xhiros së 28-të të La Ligës. Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet për këtë ndeshje.

Athletic Bilbao: Kepa; De Marcos, Laporte, Yeray, Balenziaga; Iturraspe, Beñat, Raúl García, Lekue; Williams dhe Aduriz.

Real Madrid: Keylor; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Cristiano, Bale dhe Benzema.

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply