Superlajm për tifozët: Ja ku mund t’i takojnë dhe fotografohen me yjet e Kosovës

Tifozët mund të takojnë futbollistët e Kombëtare së Kosovës, para ndeshjes së të premtes ndaj Islandës

Nesër (e martë) Kombëtarja e Kosovës nga ora 10 do të mbaj stërvitjen e parë dhe të vetmen në stadiumin e Feronikelit, “Rexhep Rexhepi”.

Kjo do të jetë një mundësi e mirë për të gjithë tifozët e Kosovës, të cilët do të kenë mundësi të hyjnë në stadium të shohin yjet e Kombëtares dhe të fotografohen me ta.

Pas kësaj stërvitje, Kosova do të udhëtojë për Shkodër, atje ku do të përgatite për ndeshjen ndaj Islandës

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply