“Hoho”, Dafina lajmërohet nga Soho

Dafina Zeqiri ka një shije të veçantë sa i përket veshjes. Stili i saj e dallon atë nga këngëtaret tjera që jemi mësuar t`i shohim.

Këngëtarja e hitit “Four season” është duke vazhduar jetën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por ajo nuk i lë fansat e saj ta harrojnë atë.

Me një foto të fundit në publikuar, Dafina shfaqet me plot stil nga rrugët me kalldrëm të Sohos, në New York.

Edhe flokët e saj i shkojnë shumë me veshjen, kurse duhet theksuar se ajo po duket shumë e freskët dhe nga postimet e fundit, ajo duket e lumtur./BS/

Be the first to comment

Leave a Reply