Modelja me mbipeshë i lë nën hije modelet tjera (Foto)

Fama e saj nuk njeh të ndalur.

Ashley Graham tregoi të pasmet e saj gjatë një fotoseti në Hollivud.

Modelja mbipeshë është 29 vjeç dhe vlerësohet se ka sjellë në modë modelet e kolme.

Be the first to comment

Leave a Reply