Adelina absolutisht nëna më e bukur shqiptare (Foto)

Adelina Ismaili në intervistën ekskluzive dhënë për „N.I.N“ në „Klan Kosova“, edhe një herë ka mahnitur me elokuencë, sharm dhe stil. Ajo pa dyshim mbetet diva e skenës muzikore shqiptare, në çdo kohë, në çdo fazë të jetës së saj.

Këngëtarja ka thënë se është shumë e vështirë të jesh fëmijë i popullarizuar.

Adelina, ndonëse në muajin e fundit të shtatzënisë, duket në top formë dhe është e qartë që shtatzënia i ka dhënë edhe më shumë nur.

shkruan „Kosovarja“.

Be the first to comment

Leave a Reply