Kim Kardashian pak e shkurtër me trup, por çfarë trupi se! (Foto)

Kim Kardashian thekson secilin milimetër të trupit Ajo është mjeshtër për të tërhequr vëmendjen e të tjerëve. Dhe, Kim Kardashian ka vazhduar me dukjen e saj që të lë gojëhapur, e veshur me një fustan të thurur, me ngjyrë bezhë, duke ia theksuar secilën pjesë të trupit.

Bukuroshja, 35 vjeçe, ishte shfaqur në Kaliforni, duke bërë që të tjerët ta shikojnë me ëndje. Kim flokun e saj të errët e kishte lidhur prapa dhe të ndarë në mes. Në qafë kishte dhe një qafore derisa dhe një palë çizme me motive gjarpri. Nuk ka kurrfarë dyshimi se ylli dukej pa asnjë mangësi të vetme. Temperaturat vetëm sa ishin ngritur kur bukuroshja u shfaq me pallton me gëzof me butona të arit. shkruan gazeta Kosova Sot.

Dressed to impress! Kim Kardashian continued to drop jaws as she stepped out in an incredibly clingy beige dress that clung to every inch of her incredible figure.Simply stunning: The reality star, 35, was spotted stepping out in Westlake, California on Saturday, turning heads in her directionSimply stunning: The reality star, 35, was spotted stepping out in Westlake, California on Saturday, turning heads in her direction

Be the first to comment

Leave a Reply