Video e rrallë: Ja si këndonte Zanfina Ismaili kur ishte fëmijë (Video)

Këngëtarja Zanfina Ismaili me muzikë ia ka nisur që kur ishte fëmijë.

Në kanalin Youtube po qarkullon një video e saj e bërë vite më parë, ku këngëtarja i këndonte verës dhe librit, shkruan lajmi.net

Padyshim, që Zani ka pësuar një mori ndryshimesh por kjo video e saj dëshmon që këngëtarja talentin në muzikë e ka të kamotshëm!

Be the first to comment

Leave a Reply