Zbulohet i dashuri i Morena Tarakut? (Foto)

Këngëtarja seksi Morena Taraku, përvec fotografive që publikon të vendeve ku viziton, veshjeve dhe ushqimeve gjatë gjithë ditës, ajo sot ka bërë publike edhe një foto ku shihet një djalosh shumë i bukur.

Ky bukurosh ka në duar qenushin e Morenës, por ajo nuk ka ndonjë shpjegim për ketë, transmeton GazetaBlic.

Be the first to comment

Leave a Reply