Getinjo refuzon Encën dhe Adelina Berishën, ja çfarë thotë për to (Video)

Në rubrikën “Kë zgjedh” në emisionin e showbizzit Mirage, këtë të premte mysafir ishte Getinjo.

Ai kishte detyrë për të zgjedhur mes dy këngëtareve të njohura Encës dhe Adelina Berishës.

Shikoni videon e mëposhtme dhe mësoni se çfarë tha ai për të dy këngëtaret. /Lajmi.net/

Be the first to comment

Leave a Reply