Vajza që duket si kukulla Barbi thotë se nuk ka bërë operacione plastike

Shumë vajza të vogla rriten duke ëndërruar që të bëhen si Barbi, por një grua e re duket saktësisht si ajo – dhe ajo insiston se pamja e saj e përsosur është komplet natyrale.
Yulia Kriger, nga qyteti i Novosibirsk në Rusi, thotë se nuk ka bërë operacion plastik në fytyrën e saj.

Modelja, që është quajtur nga mediat e huaja ‘Barbi i jetës reale’, thotë se sytë e saj të kaltër nuk janë lente, transmeton Gazeta Express.

Edhe pse dihet se ka bërë operacione plastike, ajo thotë se a lindur me këtë pamje dhe përdorë vetëm grim për ta përmirësuar fytyrën.

Be the first to comment

Leave a Reply