Kylie Jenner përfundimisht ndahet nga Tyga (Foto)

Ai ishte dashuria e saj e parëKylie Jenner edhe njëherë ndahet nga i dashuri i saj, rep artisti i njohur,Tyga, dhe kësaj herë duket më serioze.

Çifti ishin fotografuar për herë të fundit në Los Angeles më 13 mars, shkruan Daily Mail, transmeton gazetametro.net

19 vjeçarja Jenner, dhe Tyga 27, për herë të parë u lidhën në vitin 2014, por nuk e konfirmuan lidhjen e tyre, deri në mars të vitit 2015.

Në ditëlindjen e 18 të Kylie Jenner në po atë vit, ata u bën shumë më të hapur si çift, duke dalur haptas për mediat dhe duke shprehur dashurinë e tyre në mediat sociale.

Be the first to comment

Leave a Reply