Neuer gëzon Bayernin, ka një lajm të keq për Realin

Manuel Neuer është kthyer sot në stërvitje individuale dhe do të jetë gati për ndeshjen ndaj Real Madridit.

Trajneri i Bayern Munichut, Carlo Ancelotti e ka konfirmuar se Manuel Neyer do të jetë 100 për qind i gatshëm për Real Madridin.

Gjermani është kthyer sot në stërvitje individuale dhe pritet të jetë gati edhe për ndeshjen e fundjavës në Bundesliga.

“Manuel Neuer është kthyer sot në stërvitje individuale. Ai do të jetë 100 për qind i gatshëm për të luajtur kundër Real Madridit”, ka thënë Ancelotti.

Be the first to comment

Leave a Reply