Formacionet zyrtare: Roma – Lazio

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Roma – Lazio

Dy skuadrat italiane Roma dhe Lazio kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre kthyes  në kuadër të Kupës së Italisë, ndeshje kjo që do të zhvillohet nga ora 20:45.

Kujtojmë se ndeshjen e parë e kishte fituar Lazio me rezultat 2:0.

Roma: Alisson; Emerson, Rudiger, Manolas, Juan Jesus; Paredes, Strootman; Salah, Nainggolan, El Shaarawy; Dzeko

Lazio: Strakosha; Bastos, de Vrij, Wallace; Basta, Milinkovic, Biglia, Lulic, Lukaku; Felipe Anderson; Immobile

Be the first to comment

Leave a Reply