Formacionet zyrtare: United – Everton (Foto)

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester United – Everton.

Dy skuadrat angleze Manchester United dhe Everton Munich kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Premierligës që do të zhvillohet nga ora 21:00.

Be the first to comment

Leave a Reply