Reperi Duda i jep fund beqarisë! U kurorëzua sot!

Ka vite që ka konsoliduar një lidhje të fortë madje duke marrë edhe epitetin e babait të tre fëmijëve.

Reperi i njohur nga Gjilani, Duda, i cili jeton mes vendlindjes dhe Londrës ndonëse i martuar duket se për vite të tëra ka anashkaluar një pjesë – kurorëzimin para ligjit.

E këtë e ka përmbushur sot kur reperi edhe zyrtarisht është martuar në bazë të ligjit me personin e tij të jetës. Lajmin, Duda e ka ndarë përmes një fotografie me bashkëshorten nën mbishkrimin: ‘Zyrtarisht i martuar’.

Urimet nga ndjekësit në rrjete sociale nuk kanë munguar./BS/

Image

Be the first to comment

Leave a Reply