Zaimina flet për skandalin që e kishte me Gretën dhe Enin, a flasin ato mes vete?

Zaimina para 7 vitesh ishte pjesë e festivalit ‘Kënga Magjike’.

E në këtë festival, ishte bërë një skandal për shkak të pikëve mes saj dhe motrave Koçi, Gretës dhe Enit, shkruan lajmi.net

Ajo për emisionin ‘Mirage’ ka rrëfyer për këtë skandal dhe ka treguar për raportin që kanë.

Për të kuptuar se a flasin ato mes vete, mësojeni në videon më poshtë:/Bota Sot /

Be the first to comment

Leave a Reply