Zbulohen fanellat e reja të Manchester Unitedit (Foto)

Janë zbuluar fanellat e reja të Manchester Unitedit për sezonin 2017/2018

Ka disa vite që fanellat e Manchester Unitedit që punohen nga kompania e veshmbathjeve sportive, Adidas.

Fanellat e Manchester Unitedit për sezonin e ardhshëm janë publikuar nga faqja “Footy Headlines”.

Është bërë e ditur se fanellat e dyta, ato mysafire, do të jenë të ngjashme me ato të sezoneve 1990/1991 dhe 1991/1992, vetëm se tani do të jenë të zeza.

Këto janë fanellat e Manchester Unitedit për sezonin 2017/18:

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply