Ja çfarë do të thotë për Dybalan t’i shënojë gol Barcelonës

Paulo Dybala shpreson t’i shënojë gol Barcelonës

Ylli i Juventusit, Paulo Dybala, shpreson se të martën mbrëma do t’i shënojë gol Barcelonës, pasi siç ka thënë ai “do të shkruante e gjithë bota”.

“Nëse shënoj gol kundër Barcelonës, e gjithë bota do të flasë për këtë. Por, edhe nëse nuk shënoj, me rëndësi rezultati pozitive dhe do ta shijoj sikurse fitoren ndaj Chievos, jam i lumtur edhe kështu”, tha Dybala.

Be the first to comment

Leave a Reply