Rashnica përfundon te Lacio?

Drejtori sportiv i Lacios, Igli Tare është duke kërkuar të transferojë në skuadrën italiane, Milot Rashnicën.

I riu aktivizohet te skuadra holandeze, Vitesse dhe sipas asaj që shkruan portali “Calciomercato.it”, djaloshi nga Vushtria mund të veshë fanellën e kaltër sezonin e ardhshëm. Afrimi i tij favorizohet akoma dhe më shumë nëse largohet senegalezi Keita Balde.

Be the first to comment

Leave a Reply