Rita Ora ju lë pa frymë, vjen më seksi se kurrë me këmbët…(Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora përpos për zërin e saj, veçohet për stilin unik që ka dhe format seksi trupore.

Duke i pasur, ajo nuk ka pasur arsye që t’i fsheh ato, përcjell Bota sot.

Ylli k pozuar për revistën Shape, ku shfaqet më seksi se kurrë.

Në fotot e publikuara, Rita shfaqet në pozicione të ndryshme, e madje edhe më këngët lart, duke ekspozuar hiret trupore në pak rroba.

Shikoni fotografitë që do t’ju lënë pa frymë./BS/

Image

Be the first to comment

Leave a Reply