Aurela Hoxha vjen me foton e radhës (Foto)

Aurela Hoxha ka publikuar fotografinë e radhës në llogarinë e saj në Instagram.

Me një fustan të kuq me forma të lirshme ajo ka ekspoaur asetet e saj, shkruan Indeksonline.

Hoxha nuk e ka problem të tregojë gjithmonë linjat e saj të formësuara, dhe këtë e bënë me shumë qejf.

Be the first to comment

Leave a Reply