Një kaubojse si Rita Ora (Foto)

NEW YORK, NY - DECEMBER 08: Singer and ANTM Judge, Rita Ora attend the VH1 America's Next Top Model premiere party at Vandal on December 8, 2016 in New York City. (Photo by Bryan Bedder/Getty Images for VH1)

Përveçse një këngëtare e njohur, ajo njihet dhe për stilin e saj në të veshur. Bëhet fjalë për Rita Orën e cila këtë herë ka veshur rroba kauboj të stilit britanik.

Ajo ka të veshur një xhaketë të lëkurës dhe një palë xhinse të shkurtra të dyja ngjyrë kafe, madje i ka vënë edhe një palë syze, ani pse ishte natë.

Me këtë veshje Rita ishte në një mbrëmje muzikore në ‘NYLON’ të Kalifornisë, e njohur si “Coachella party”./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply